Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Narodowy Spis Powszechny 2021

Gminne Biuro Spisowe 

Przypominamy, mając na względzie konieczność zapewnienia prawidłowego i sprawnego wykonywania prac spisowych burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, jako Gminny Komisarz Spisowy powołał Gminne Biuro Spisowe w Gminie Krapkowice. 

PDFZarządzenie Nr 548.2021 w sprawie powołania Gminnego Biura Spisowego dla miasta i gminy Krapkowice do przeprowadzenia Powszechnego Spisu Ludności i Mieszkań w 2021 r..pdf

 

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Drodzy mieszkańcy, przypominamy, że od 1 kwietnia trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który jest obowiązkowy. Jego podstawową formą jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę https://spis.gov.pl/ i przejść do aplikacji spisowej. Osoby, które nie mają możliwości samodzielnego dokonania spisu, mogą skorzystać z dwóch stanowisk przygotowanych w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Spisać można się w godzinach pracy Urzędu w budynku nr 1 przy ulicy 3 Maja 17.

Brak opisu obrazka

 

Poradnik logowania 

Mieszkańcu nie wiesz, jak dokonać samospisu? Zajrzyj do poradnika DOCXNarodowy Spis Powszechny 2021 - poradnik logowania.docx  PDFNarodowy Spis Powszechny 2021 - poradnik logowania.pdf

Brak opisu obrazka

 

Ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Przypominamy, że podstawową formą jest samospis internetowy. Ta forma pozwala nam na udzielenie odpowiedzi na pytania bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę https://spis.gov.pl/ i przejść do aplikacji spisowej.

Metodami uzupełniającymi są spis telefoniczny oraz spis przeprowadzony przy pomocy rachmistrza spisowego. Spisać można się także w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. W budynku nr 1 przy ulicy 3 Maja 17 znajdują się dwa stanowiska do samospisu internetowego.

Co dziesięć lat Główny Urząd Statystyczny pyta mieszkańców Polski między innymi o to „ilu nas jest”, „kim jesteśmy” i „jak żyjemy”. Otrzymanie wyniki pomagają zarządzać państwem, województwem, powiatem czy gminą.

Przypominamy, że zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Szczegółowe informacje dotyczące spisu znajdują się na stronie https://spis.gov.pl/. Główny Urząd Statystyczny uruchomił także dedykowaną infolinię spisową: 22 279 99 99.

Brak opisu obrazka

......................................................................................................

Aplikacja Demo Narodowego Spisu Powszechnego 

Zachęcamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną aplikacji spisowej. Dane wprowadzone w wersji demonstracyjnej nie są pobierane do systemu statystyki publicznej i nie podlegają przetwarzaniu. Wszystkie dane wprowadzone do tej wersji aplikacji są przechowywane tylko na czas pracy z aplikacją. Wersja demo znajduje się na stronie https://demo.spis.gov.pl/#/obligations/001/survey?redirect=%2Fobligations

Brak opisu obrazka

 

Spot NSP 2021 https://youtu.be/jul9zAhOfxs 

Spot NSP 2021 - wersja z tłumaczeniem j. migowego https://youtu.be/vtDR5EVcQqk

........................................................................................................

 

Infolinia NSP już działa!

Zadzwoń pod numer 22 279 99 99 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00. Do 31 marca, wybierz Kanał 1 i uzyskaj informacje o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021! Spis rusza od 1 kwietnia 2021 r. i wtedy też Infolinia będzie uzupełniona o kolejny kanał „Spisz się przez telefon”. Nasi konsultanci są gotowi do pomocy.

Plakat

 

...........................................................................................................

 

Ważne informacje dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego znajdą Państwo w prezentacji  PDFNSP2021 prezentacja.pdf

 

Brak opisu obrazka

............................................................................................................

Decyzją Centralnego Biura Spisowego termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do Narodowego Spisu Powszechnego 2021 został przedłużony do 16 lutego 2021 roku.

 

Nabór kandydatów na rachmistrzów

Informujemy, że od 1 do 9 lutego 2021 roku trwa nabór na rachmistrzów spisowych do Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Kandydatów na rachmistrzów prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem i ogłoszeniem oraz o wypełnienie formularza. Wypełniony formularz prosimy składać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Szczegóły pod numerami telefonów 77 44 66 840, 501 482 264. 

PDFOgłoszenie o naborze na rachmistrzów spisowych w gminie Krapkowice.pdf

PDFRegulamin naboru rachmistrzów spisowych do NSP 2021_v.22.01.2021.pdf

DOCXFormularz-oferta kandydata na rachmistrza spisowego do NSP 2021_do pobrania_28.01.2021.docx

...............................................................................................

Narodowy Spis Powszechny 

Szczegóły dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 znajdują się na stronie https://spis.gov.pl/

Brak opisu obrazka

Wersja XML